Co dało początek naszej pasji?

Koniec lat dziewięćdziesiątych oraz początek XXI wieku to czas przełomu dla dziedziny ortopedii i rehabilitacji na terenie Polski. Do tej pory, branża ortopedyczna była marginalną częścią polskiej medycyny, podczas gdy potrzeby pacjentów stawały się coraz bardziej wyraźne. Dlatego, z inicjatywy Sławomira Wrońskiego w 2006 roku, w południowej części kraju, powstała nowoczesna fabryka wyrobów ortopedycznych REH4MAT. Sławomir Wroński – główny pomysłodawca i konstruktor wyrobów firmy REH4MAT dba o ich najmniejszy detal, zdając sobie doskonale sprawę, że jakość i komfort są dla Was niesamowicie istotne. Będąc założycielem i właścicielem pokrewnych firm branży ortopedycznej i rehabilitacyjnej, takich jak Akces-Med czy Orto-Res, Sławomir Wroński od wielu lat kreuje branżę ortopedyczną osiągając liczne sukcesy.

Jak wiele dotąd osiągnęliśmy?

Obecnie, REH4MAT jest wiodącym producentem wyrobów ortopedycznych i akcesoriów medycznych. Produkujemy setki wyrobów dziennie, które trafiają na półki sklepowe i do pacjentów, zarówno w Polsce jak i zagranicą, w ilościach kilku tysięcy sztuk miesięcznie. Dzięki innowacyjności i gwarancji bezpieczeństwa, nasza marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych, Katar aż po Australię.

Dlaczego warto obdarzyć nasze wyroby zaufaniem?

Przede wszystkim dlatego, że od początku do końca powstają one w zakładach produkcyjnych w Polsce. Nie dystrybuujemy cudzych produktów i nie ściągamy ich z Azji. Nasze wyroby są projektowane przez zespół doświadczonych technologów, inżynierów oraz rehabilitantów i produkowane w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 13485. Każdy ich detal jest dokładnie przemyślany, zarówno pod kątem bezpieczeństwa, zastosowania jak i estetyki.

Co możemy jeszcze dla Was zrobić?

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, uwagi lub spostrzeżenia skontaktujcie się z nami! Wasze opinie są dla nas najważniejsze. Każda z nich jest dokładnie analizowana przez zespół techniczno-medyczny. To na ich podstawie budujemy naszą ofertę i staramy się dostosować ją do Waszych potrzeb.